2010.03.14. Balmazújváros – Eger, a műfüves pályán

Adásnap:

Egy kemény mérkőzés, melyen az egriek 3 értékes pontot gyűjtöttek a bajnokságban. Ez az Eger, bizony már nem az a verhető Eger, mellyel az őszi fordulóban találkoztunk.

Erősítettek, vagy inkább lecserélték a csapat gerincét?
Nézőpont kérdése.

Az viszont felettébb érdekes, hogy a sok pénzért, igen drágán összevásárolt egriek, csak az ismét minősíthetetlen játékvezetés segítségével tudtak 2:1arányban győzedelmeskedni Balmazújvároson.

A krónika rövid: az 5. percben Bardi kezezését a játékvezetői hármas nagyvonalúan nem jelezte, Barna Laci mérgesen szedte ki a labdát a hálóból. Kemény, olykor durva játékot láthattunk, az erélytelen, tétova játékvezetés időnként botrányos volt.
A második félidőben újvárosi mezőnyfölény, majd ennek ellenére újabb Bardi gól – 0:2. A még ünneplő egrieket Radnai bombája váratlanul érte – 1:2. Később az erősödő újvárosi nyomás ellenére az eredmény nem változott.