Hullámvölgyben kézilabdás lányaink

Adásnap: 2019-11-15

https://youtu.be/G4-7IfNq4tQ A női kézilabda NBI/B keleti csoportjának 7. fordulójában az NKK Balmazújváros hazai közönség előtt lépett pályára az Orosházi NKC ellen.
A König Rendezvényközpont szurkolótábora 2019. november 10-én lendületes támadójátékot láthatott Dajka István lányaitól. Az első félidőben a védekezésben előforduló hibákat a támadójáték pontossága ellensúlyozta, így mindössze két gólos hátránnyal vonultak öltözőbe az újvárosi hölgyek. A szünetet követően a Békés megyeiek Román Dorina vezérletével magabiztos különbséggel, 35-28 arányban hazavitték a két pontot.
Borgyos Pannáék a következő körben az Elek Gyula Arénában a Ferencváros U19-es együttese ellen javíthatnak 2019. november 16-án.