Hazavitte a három pontot a Városi Stadionból a Tiszakécske

Adásnap: 2018-11-16

https://youtu.be/3pT_XxgEP6o A labdarúgó NB II. 17. fordulójában 2018. november 11-én, a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő az előző szezon harmadosztályú bajnokát, a Tiszakécskét fogadta a Sport téren. A mérkőzés elején Berki István révén vezetést szerzett a Balmazújváros, a vendégek viszont nem estek kétségbe. Először egy tizenhatoson belüli kavarodást követően egyenlítettek, majd a második félidő elején egy villámgyors ellentámadást értékesítettek a Tisza-partiak. A fordítás után átvették az irányítást Bekő Balázs fiai, de nem tudtak akkora nyomást helyezni az ellenfélre, hogy megremegjen a lábuk. A végeredmény 1-2 maradt, a győzelemért járó három pontot megérdemelten vihette haza a Tiszakécske. A válogatott szünetet követően hazai közönség előtt újra adott lesz a lehetőség a javításra. November 25-én a kiesés elől menekülő Budafok csapata lesz az ellenfél.