Zsinórban negyedik veretlen mérkőzését játszotta a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

Adásnap: 2017-12-08

https://youtu.be/pa-ulgtmV6o A labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójában december 02-án az Újpest otthonában vendégeskedett a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő.
Az első félidő túlnyomó részében inkább a mezőnyjáték dominált. A 40. percben egy szögletet követő kavarodásban egy lekészített labdát Haris kíméletlenül vágott be a rövid felső sarokba.
A második játékrész elején újabb pontrúgást végeztünk el. Rácz egy szöglettel felérő helyről nyeste be a labdát a fővárosiak kapujába.
A mérkőzés hajrája érdekes fordulatokat tartogatott. A lilák két tizenegyesből egalizáltak, így a végeredmény 2-2 lett.
Továbbra is bennmaradó helyen állunk, pozíciónkat a Mezőkövesd elleni kiesési rangadón erősíthetjük meg.